warning: Creating default object from empty value in /modules/montharchive/montharchive.module on line 634.

Październik 2010

Spotkanie organizacyjne dla nauczycieli projektu Klasy frankofońskie na Śląsku

Miło nam zaprosić wszystkich nauczycieli uczestniczących w projekcie Klasy frankofońskie na Śląsku na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się  20 października 2010 roku (w środę) w godzinach od 15.00  do 17.30 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Pszczynie przy ulicy Bogedaina 20 w sali nr 4.  Spotkanie organizowane jest dzięki przychylności i we współpracy z Dyrekcją Zespołu Szkół Ekonomicznych w Pszczynie.

  

Alliance Francaise w Katowicach

Zapraszamy do współpracy z Alliance Francaise w Katowicach.
Alliance Française jest Stowarzyszeniem działającym na podstawie przepisów prawa polskiego, o celach nie zarobkowych. Jego statut jest uznany przez Alliance Française założony w Paryżu w 1883.
Alliance Française skupia na całym świecie wszystkich, którzy są związani z kulturą i językiem francuskim. Liczba Ośrodków wynosi 800 w 131 krajach W 2009, Polska liczyła 15 Ośrodków i Stowarzyszeń Alliance Française.

 

 

OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL KRÓTKIEGO METRAŻU FRANCUSKOJĘZYCZNEGO

Zapraszamy do udziału w OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU KRÓTKIEGO METRAŻU FRANCUSKOJĘZYCZNEGO. Cel: realizacja krótkiego filmu z poprawnymi dialogami w języku francuskim i napisami w języku polskim.