warning: Creating default object from empty value in /modules/montharchive/montharchive.module on line 634.

Maj 2011

La Fête de la Musique Française

Święto Muzyki stało się dziś znaczącym wydarzeniem międzynarodowym, obchodzonym w ponad 300 miastach, 100 krajach i na 5 kontynentach.Nasza szkoła również dołącza się do wspólnego świętowania i serdecznie zaprasza do udziału w koncercie „ La Fête de la Musique Française” 16 czerwca 2011 r. o godzinie 10:00 w gimnazjum w Bestwince przy ul. Dworkowej 3.

 

Jouer en classe de français, est-ce vraiment sérieux ?

Serdecznie zapraszamy nauczycieli języka francuskiego na szkolenie poświęcone wykorzystaniu gier i zabaw na lekcji języka francuskiego: Jouer en classe de français, est-ce vraiment sérieux ?

 

 

 

Jouer en classe de français, est-ce vraiment sérieux ?

Serdecznie zapraszamy nauczycieli języka francuskiego na szkolenie poświęcone wykorzystaniu gier i zabaw na lekcji języka francuskiego: Jouer en classe de français, est-ce vraiment sérieux ?

 

 

 

Congrès européen de la FIPF

Drogie koleżanki i koledzy,

Zapraszamy do udziału w II Europejskim  Kongresie Fédération internationale des professeurs de français w Pradze w dniach od 8 do 10 września 2011-05-22.

 

Projekt DELF w Katowicach

Spotkanie w związku z projektem DELF odbędzie się w Alliance Française w Katowicach 20 maja 2011 roku w godzinach od  15.00 do 18.00

 

 

 

 

 

KONKURS - Mon rendez-vous avec Marie Skłodowska-Curie

KONKURS w języku francuskim  w ramach obchodów ROKU MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE - « Mon rendez-vous avec Marie Skłodowska-Curie » z okazji setnej rocznicy przyznania jej Nagrody Nobla w dziedzinie chemii za odkrycie nowych pierwiastków polonu i radu.

 

 

 

Dzień Otwarty w Międzynarodowej Szkole Nauk Politycznych w Katowicach

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty, który będzie miał miejsce 19 maja 2011 roku w Międzynarodowej Szkole Nauk Politycznych  w Katowicach  ul. Bankowa 11, III piętro, sala 312.

 

 

 

 

Staż w Belgii dla uczestników projektu KFS

Delegatura Rządów Wspólnoty Francuskiej Belgii Regionu Walonii i Komisji Wspólnotowej Francuskiej Regionu Stołecznego Brukseli przy Ambasadzie Belgii w Polsce przeznaczyła  4 miejsca dla nauczycieli języka francuskiego z Polski na staż w Belgii. Dwa miejsca zarezerwowane są dla uczestników projektu KFS (uczestników lub obserwatorów)

AbrAcAdAbrA 2011- „Pierwsze kroki na scenie w języku francuskim”

Już po raz ósmy gorąco zapraszamy do udziału w Festiwalu Małych Form Scenicznych AbrAcAdAbrA. Tak jak rok temu najmłodsi mogą przygotować rymowankę, piosenkę, wiersz lub przedstawienie, gimnazjaliści zaś inscenizację teatralną. Szczegóły znajdą Państwo w załączonym regulaminie i karcie zgłoszenia.Czekamy na wasze zgłoszenia do 13 maja!
Liczymy na Wasz udział :)))