warning: Creating default object from empty value in /modules/montharchive/montharchive.module on line 634.

Styczeń 2012

Jakiś tytuł testowy 2

Testowy newsletter

orem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker

Jakiś tytuł testowy

Witamy tutaj treść testowa newsletter-a. Zapraszamy do lektury pod tym adresem

FRANKOFONIADA 2012

Już po raz czwarty zapraszamy uczniów uczestniczących w projekcie „Klasy Frankofońskie na Śląsku” do udziału w konkursie „Frankofoniada”.

 

 

Warsztaty metodyczne - Les publications récentes CLE International

Wydawnictwa CLE International oraz Stowarzyszenie Alliance Française w Katowicach serdecznie zapraszają nauczycieli języka francuskiego do udziału w warsztatach metodycznych.

 

 

KONCERT KOLĘD W JĘZYKU FRANCUSKIM

Gimnazjum nr 2 w Ustroniu, Gimnazjum nr 2 w Skoczowie oraz II LO Mikołaja Kopernika w Cieszynie zapraszają 10 stycznia 2012 r. na Koncert Kolęd w języku francuskim.

 

 

Spotkanie organizacyjne

Zapraszamy  członków projektu Klasy Frankofońskie na Śląsku  oraz członków stowarzyszeniaEuropa Języków i Kultur  na spotkanie organizacyjne do Alliance Francaise w Katowicach 20 stycznia 2012 roku o godzinie 17.00.

 

 

Młodzież w działaniu

Międzynarodowy Instytut Dialogu i Tolerancji imienia Jana Karskiego - Regionalny Ośrodek Szkolący Programu „Młodzież w działaniu” dla województw śląskiego i opolskiego serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach na temat programu "Młodzież w działaniu".