warning: Creating default object from empty value in /modules/montharchive/montharchive.module on line 634.

Marzec 2012

PLUS PRES DE LA CULTURE FRANCAISE

Konkurs : « Plus près de la culture française » skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z regionu Śląska. Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie recenzji filmu, płyty, wystawy, książki lub też innego, dowolnie przez nich wybranego, francuskiego wydarzenia kulturalnego. Recenzja zostanie napisana w języku francuskim i będzie pracą indywidualną.

 

KONKURS : APPRENONS LE FRANÇAIS !

Polskie Stowarzyszenie – Europa Języków i Kultur i Liceum Plastyczne im. Artura Grottgera w Supraślu zapraszają wszystkich uczniów uczących się języka francuskiego w gimnazjach, liceach i na kursach językowych do wzięcia udziału w konkursie na plakat reklamujący naukę języka francuskiego.

 

 

 

MON PENSE – BETE FAVORI

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie MON PENSE – BETE FAVORI zorganizowanym  przez Polskie Stowarzyszenie-Europa Języków i Kultur.

 

 

 

 

Les publications récentes CLE International, y compris numériques, tous niveaux

Szanowni Państwo,
W imieniu Zarządu Pszczyńskiego Oddziału Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Francuskiego PROF-EUROPE zapraszam na zebranie które odbędzie się w piątek 23 marca 2012, o godzinie 16.00 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie.

 

 

Europass i Alliance Francaise w Katowicach pierwszy krok do kariery

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci. Alliance Francaise w Katowicach i Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji - Krajowe Centrum Europass zapraszają na szkolenie - Europass i Alliance Francaise w Katowicach pierwszy krok do kariery.

 

 

 

Wydawnictwo Szkolne PWN - Konferencja metodyczna

Wydawnictwo Szkolne PWN i Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie zapraszają nauczycieli języka francuskiego na konferencję metodyczną.