warning: Creating default object from empty value in /modules/montharchive/montharchive.module on line 634.

Wrzesień 2012

Zapraszamy Państwa do współtworzenia czasopisma

Zapraszamy Państwa do współtworzenia czasopisma. Czekamy na propozycje ciekawych tekstów, zachęcamy do dzielenia się materiałami praktycznymi, scenariuszami zajęć dotyczących wszystkich języków oraz artykułami z zakresu glottodydaktyki.

Współczesna piosenka frankofońska

Serdecznie zapraszamy nauczycieli języka francuskiego na warsztaty organizowane przez Polskie Stowarzyszenie-Europa Języków i Kultur we współpracy z Delegacją Walonii-Brukseli w Warszawie, które poprowadzą panie Elodie CAILLIAUT, lektorka Wallonie-Bruxelles International w Liceum Młodej Polski w Krakowie, a zarazem nowa „lectrice itinérante” Klas frankofońskich na Śląsku oraz Renata KLIMEK-KOWALSKA – koordynatorka projektu KFS.

 

 

Aktualność metod pedagogicznych Janusza Korczaka we współczesnym świecie

Przedstawicielstwo Walonia-Bruksela w Warszawie z przyjemnością informuje o konferencji pt. « Aktualność metod pedagogicznych Janusza Korczaka we współczesnym świecie » oraz o towarzyszących jej warsztatach edukacyjnych dla psychologów i wychowawców małych dzieci « Dziecko – mały tyran »

Nowa edycja publikacji - Kalendarz szkolny oraz Kalendarz akademicki

Na stronie Eurydice ukazała się nowa edycja publikacji Kalendarz szkolny oraz Kalendarz akademicki na rok 2012/13. Obie publikacje dostępne są w wersji elektronicznej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury.