warning: Creating default object from empty value in /modules/montharchive/montharchive.module on line 634.

Listopad 2012

Dzień Kultury Kanadyjskiej

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Dzień Kultury Kanadyjskiej, który odbędzie się w tym roku 11 grudnia w Instytucie Języków Romańskich i Translatoryki Uniwersytetu Śląskiego (ul. Grota-Roweckiego 5, Sosnowiec). Wydarzenie to ma na celu propagowanie kultury kanadyjskiej, jej historii, literatury i tradycji. Będzie nam niezwykle miło, jeśli zechcą Państwo uczestniczyć w wykładach i prezentacjach.

Koncert Kolęd w Języku Francuskim

Gimnazjum nr 2 w Ustroniu

Gimnazjum nr 2 w Skoczowie

II LO im. M. Kopernika w Cieszynie

serdecznie zapraszają na Koncert Kolęd w Języku Francuskim 9 stycznia 2013 (środa) o godz. 15.00 w Miejskim Domu Kultury „Prażakówka” w Ustroniu 43-450 Ustroń, ul. Daszyńskiego 28

Dni Campus France w Polsce - Studia we Francji

Ambasada Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Agencja Campus France organizują w dniach 19, 20 i 21 listopada 2012 w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach oraz Gdańsku « Dni Campus France w Polsce - Studia we Francji ».

Dni Campus France adresowane są głównie do licealistów oraz studentów zainteresowanych studiami we Francji, stypendiami rządu francuskiego, podwójnymi dyplomami francusko- polskimi oraz nauką języka francuskiego w Polsce.