warning: Creating default object from empty value in /modules/montharchive/montharchive.module on line 634.

Styczeń 2013

Warsztaty metodyczne w Bielsku-Białej - 31 stycznia 2013

Wydawnictwo Hachette Polska oraz Beata Honkisz konsultant RODN „WOM” w Bielsku- Białej serdecznie zapraszają nauczycieli języka francuskiego na warsztaty metodyczne, nt.

Dimension numérique dans nos classes avec des outils multimédias simples et accessibles – wykorzystanie materiałów multimedialnych zgodnie z wytycznymi Nowej Podstawy Programowej.

Konferencja warsztatowa w Łodzi - 1 lutego 2013 r.

Zapraszamy na konferencję eTwinning i warsztaty komputerowe w Łodzi w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Kopcińskiego 16/18, w piątek, 1 lutego 2013, w godzinach 10.00 – 15.30.

Konferencję organizuje Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji we współpracy z Urzędem Marszałkowskim w Łodzi i Kuratorium Oświaty w Łodzi.

Czy można oswoić najnowsze technologie, nauczyć się języka obcego i równocześnie nawiązać współpracę ze szkołą z odległego krańca Europy? Tak, to możliwe dzięki europejskiemu programowi eTwinning.

Zaproszenie na wykład pana Łukasza Michalskiego z Ministerstwa Kultury i Komunikacji w Quebecu - 10 stycznia 2013 r.

Międzynarodowa Szkoła Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zaprasza na wykład, który wygłosi Pan Łukasz MICHALSKI (Ministerstwo Kultury i Komunikacji w Quebecu) „ Sektor publiczny w kontekście północnoamerykańskim na przykładzie Quebecu” 10 stycznia 2013 r. (czwartek) o godz. 10.30.