warning: Creating default object from empty value in /modules/montharchive/montharchive.module on line 634.

Październik 2013

DNI CAMPUS FRANCE W POLSCE - STUDIA WE FRANCJI

Drodzy partnerzy,

Ambasada Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Agencja Campus France organizują w dniach 5, 6 i 7 listopada 2013 w Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Toruniu, Łodzi oraz Warszawie « Dni Campus France w Polsce- Studia we Francji ».

OLIMPIADA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

Szanowni Państwo, Drodzy Nauczyciele,
Komitet Organizacyjny Olimpiady Języka Hiszpańskiego zaprasza do udziału uczniów języka hiszpańskiego w IV edycji Olimpiady Języka Hiszpańskiego 2013/2014.

Termin rejestracji został wydłużony do piątku, 25.10.2013.

KURSY INTERNETOWE

Nauczycieli i osoby, które chcą podnieść swoje kompetencje z zakresu technologii informacyjnych zapraszamy na bezpłatne kursy internetowe poświęcone narzędziom przydatnym do korzystania z nowoczesnych technologii w szkole i w życiu codziennym. Zachęcamy do skorzystania z kursów szeroko rozumiane środowisko oświatowe, nauczycieli i innych pracowników szkoły, wychowawców, opiekunów, studentów kierunków pedagogicznych, kadrę kierowniczą szkół i placówek oświatowych oraz inne osoby zainteresowane tematem w wieku 45+.

SPOTKANIE Z MIKOŁAJKIEM

Szanowni Państwo,

Kolegium Języków Obcych Politechniki Śląskiej i Stowarzyszenie Europa Języków i Kultur zapraszają uczniów klas IV-VI na II edycję konkursu Spotkanie z Mikołajkiem.
Konkurs odbędzie się w piątek, 6 grudnia. Oprócz konkursu, uczniowie będą mieli okazję wzięcia udziału w warsztatach przygotowanych przez studentów II i III roku specjalności francuskiej.
Dla najlepszych uczniów przewidziane są nagrody, a dla każdego uczestnika dyplom.
 

Wykłady Jean Auquiera, dyrektora Belgijskiego Centrum Komiksu

            
Przedstawicielstwo Walonia-Bruksela w Warszawie z przyjemnością zaprasza...

Wykłady Jean Auquiera, dyrektora Belgijskiego Centrum Komiksuw Warszawie, Toruniu i Poznaniu

Z okazji Międzynarodowego Festiwalu Komiksu w Łodzi, dyrektor Belgijskiego Centrum Komisku Jean Auquier odwiedzi Polskę i wygłosi serię wykładów o « Powstaniu komiksu » na trzech uniwerstytetach.

Certyfikaty DELF JUNIOR i PRIM

Szanowni Państwo,

Certyfikaty DELF JUNIOR i PRIM z sesji letniej są już dostępne. Zostaną one przekazane uczniom przez nauczycieli j. francuskiego, którzy przygotowywali do egzaminu.
Uczniowie, którzy skończyli już gimnazjum lub liceum proszeni są o kontakt z Dyrektorem Centrum Egzaminacyjnego DELF panią Renatą Klimek – Kowalską
adres: europajezykow@gmail.com lub telefon 607 344 334.

Wszystkim uczniom, którzy zdali egzamin gratulujemy!