warning: Creating default object from empty value in /modules/montharchive/montharchive.module on line 634.

Marzec 2015

Konferencja metodyczna "Compétences en action - interactions en classe"

Wydawnictwo HACHETTE FLE oraz Beata Honkisz konsultant RODN „WOM” w Bielsku- Białej serdecznie zapraszają Nauczycieli języka francuskiego na konferencję metodyczną która odbędzie się w poniedziałek 30 marca 2015 r.

Francuski dla maluchów

Zapraszamy na szkolenie "Nauczanie języka francuskiego dzieci w wieku 5-7 lat" które odbędzie się w Centrum szkoleniowym ORE w Sulejówku, ul. Paderewskiego 77. Szkolenie rozpoczyna się o godz. 13.00 10 kwietnia, a kończy się o godz. 12.00 12 kwietnia.

Konferencja metodyczna "Compétences en action - interactions en classe"

Wydawnictwo HACHETTE FLE oraz INSTYTUT JĘZYKÓW ROMAŃSKICH I TRANSLATORYKI UŚ serdecznie zapraszają Nauczycieli języka francuskiego na konferencję metodyczną która odbędzie się w poniedziałek 23 marca br., godz. 16.00-18.00 w Instytucie Języków Romańskich i Translatoryki UŚ

Comment parle-t-on d'actu aux plus jeunes ?

Parents, ados, enfants, l’actu : tous mordus !
Qu’on soit enfant, parent, ado, l’actualité, on peut tous devenir accros à l’actualité. Mais, Comment parle-t-on d’actualité aux plus jeunes ? 

 

Waloński zespół folkowy Dalton Telegramme zagra w Pszczyńskim Centrum Kultury

19 marca br. (czwartek), o godz. 18 w Pszczyńskim Centrum Kultury odbędzie się koncert belgijskiej grupy Dalton Telegramme, który wpisuje się w obchody Święta Frankofonii 2015. Serdecznie zapraszamy do Pszczyny wraz z grupą młodzieży. Wstęp jest wolny. 

LETTRE DE LA DÉLÉGATION WALLONIE-BRUXELLES À VARSOVIE - N° 5/2015

KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Kolegium Języków Obcych Politechniki Śląskiej w Gliwicach zaprasza do udziału
w konkursie, który składa się z dwóch części: pisemnej i ustnej. Część pisemna przeprowadzona w formie testu, dotyczyć będzie zagadnień gramatycznych, ortograficznych, leksykalnych oraz rozumienia tekstu pisanego. Druga część polega na zaprezentowaniu przez kandydata wypowiedzi ustnej w języku francuskim na wybrany temat.

LETTRE DE LA DÉLÉGATION WALLONIE-BRUXELLES À VARSOVIE - N° 3/2015

Konkurs "Culturethèque"

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Culturethèque" organizowanym przez Institut Français de Pologne. Konkurs skierowany jest do wszystkich nauczycieli zainteresowanych tworzeniem ćwiczeń edukacyjnych w j. francuskim w oparciu o platformę "Culturethèque Pologne".