warning: Creating default object from empty value in /modules/montharchive/montharchive.module on line 634.

Październik 2015

Listopadowe wieczory z TV5MONDE

Dzień Campus France

3 listopada 2015r. w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach organizowany jest Dzień Campus France. Wydarzenie skierowane jest do młodzieży licealnej oraz studentów zainteresowanych studiami w Francji, stypendiami rządu francuskiego oraz studiowaniem w języku francuskim.   

Oferta pracy

Francuskie przedsiębiorstwo z branży dystrybucji urządzeń elektro-technicznych oraz elektromechanicznych dla przemysłu, poszukuje osób zainteresowanych objęciem stanowiska:
Dyrektora oddziału (technik-handlowiec)

Bezpłatne szkolenie dotyczące nowoczesnych rozwiązań e-learningowych

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli WOM w Katowicach
we współpracy z firmą Funmedia serdecznie zapraszają na bezpłatne szkolenie dotyczące nowoczesnych rozwiązań e-learningowych w nauczaniu języków obcych: „TiK w nauczaniu języków obcych- 7 kroków do sukcesu”

Akademia Dyplomacji

 Trwa rekrutacja do Akademii Dyplomacji,          prestiżowego programu prowadzonego
 przez  Uniwersytet Śląski.

Newsletter éducatif IFP

Newsletter éducatif IFP to informacje o wydarzeniach na styku kultury i edukacji w środowisku francuskojęzycznym - wystawy, konkursy, kursy on line itp.
Zapraszamy do zapoznania się z jego zawartością.

Wirtualny Salon Studiów we Francji

Ambasada Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Agencja Campus France organizują Salon Wirtualny www.e-campusdofrancji.pl od 16 do 27 listopada 2015 r. Salon jest organizowany on-line na stronie: www.e-campusdofrancji.pl i udział jest bezpłatny.