warning: Creating default object from empty value in /modules/montharchive/montharchive.module on line 634.

Marzec 2016

EN ACTION! 2 - zapraszamy na warsztaty metodyczne w Bielsku-Białej 7 kwietnia 2016

JOYEUSES PÂQUES

Warsztaty dla szkół ponadpodstawowych w Kolegium Języków Obcych Politechniki Śląskiej…

Kolegium Języków Obcych Politechniki Śląskiej w Gliwicach zaprasza do zapoznania się z harmonogramem warsztatów dla licealistów w specjalności języka francuskiego.
 

„Dzień języków romańskich”

Dnia 6 kwietnia 2016 Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem-Europa Języków i Kultur zaprasza nauczycieli języków francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego na seminarium.
 

CONCOURS DE FICHES PÉDAGOGIQUES SUR LA SUISSE ROMANDE

ABÉCÉDAIRE SUISSE - un concours visant à créer des fiches pédagogiques sur la Suisse romande – partie francophone de la Suisse.

Les Journées CLE Formation en Pologne - Café pédagogique -

Wydawnictwa CLE International i Nowela we współpracy z Instytutem Francuskim w Krakowie mają przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie metodyczneprzeznaczone dla nauczycieli języka francuskiego, które odbędzie się sobotę 19 marca w Krakowiew Instytucie Francuskim, przy ul. Stolarskiej 15, w godzinach 10.00-13.00. 

Koncerty Oliviera Juprelle (Walonia-Bruksela) w Warszawie i Łodzi w ramach Festiwalu Frankofonii w Polsce

III edycja Konkursu Czytania Tekstów w Języku Francuskim La Lecture – Plaisir Pur!

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych Województwa Śląskiego na konkurs La Lecture – Plaisir Pur! zorganizowany wspólnie przez Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich oraz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 14 w ZSO Nr 10 w Gliwicach. Konkurs odbędzie się 15.04.2016r.

Projekcja filmu « Dwa dni, jedna noc » w reż. Jean-Pierre i Luc Dardenne